Tohle je věta ze serveru ShowBiz.cz, která Jitku Boho rozpálila doběla: „A zatímco Jitka Boho si vzala nemajetného muzikanta, Veronika chodí se samotným Jardou Jágrem!“ Dále se v článku píše, že tyhle dvě se potkaly na soutěži Miss. Čerstvá maminka Jitka se rozhodla vše uvést na pravou míru.

„Tak zaprvé jsem s touto krasotinkou v jednom ročníku Miss nebyla, zadruhé peníze nikdy nikoho šťastným neudělaly, stejně si je do hrobu nikdo z nás nevezme a na rozdíl od této slečny jsem se vdávala opravdu z lásky a nikdy bych neměnila. Hodnoty jsou opravdu v něčem jiném…“

Chce snad Jitka naznačit, že Jágrova nová kočička není s naším hokejovým bohem z čisté lásky? Že by si ho jako začínajícího hokejisty v nějakém neznámém klubu vůbec nevšimla? Jak to vypadá, tak přesně tohle naše Miss napsala.

Jaromír Jágr to bude mít pěkně těžké. Svoji novou, o 19 let mladší blondýnku si bude muset pořádně bránit. Zatím si ale užívají slunečného ráje na Floridě a Jardova milá dostává od svého hokejisty samé krásné dárky. Třeba autíčko za mega. To je určitě za to, že mu tak hezky vaří.