Miluše Bittnerová (36) je vděčný objekt fotografů, protože jakmile se tato dáma jakkoliv pohne, nastává na její hrudi obří vlnobití, přesouvají se magnetické póly, vypadávají satelity, tvoří se vodní víry způsobené vsakem gravitace, u žen nastává syndrom malého sebevědomí a u mužů zase syndrom vypadávajících očí.

Majitelka obřích přírodních pětek umí svoje přednosti řádně prodat, a tak věčně chodí v něčem, čemu na hrudi praskají nitě, pářou se švy, odlétávají knoflíky nebo se bortí konstrukce pod tíhou nákladu. Všechno z výstřihu chce prostě ven na světlo boží a česká Marilyn tomu umí nenápadně, ale rafinovaně dopomoct.

Například jednoduchým tělocvikem, jako jsou prostná. Shyb je nejefektivnější a nejlepší způsob, jak si kolem sebe zajistit jedinečnou pozornost. To se pak i z obyčejného zkoušení bot stává událost, že by se o tom Manolu Blahnikovi mohlo jen zdát, i když střevíce zajímají všechny v tomto případě až na posledním místě.

Respektive ani na ně nikdo nedohlédne, protože v zorném poli se skví propast, že do ní schováte celý obchod i s prodavačkou. Bittnerová umí o sobě nechat mluvit. Musí. Jako herečka by si svým uměním totiž takovou pozornost nikdy nevysloužila.