Kateřina Cajthamlová

Dáma v letech zvládá tančení s velkou grácií a elegancí. Při samotném galavečeru vypadá vždy skvěle a mladší ročníky by jí mohly závidět, ovšem, jak jste si mohli, všimnout např. ze záběrů z tréninku či fotografií, bez make-upu a účesu není vzhled Kateřiny (53) nic moc. Upocená a ještě k tomu obtloustlá doktorka, která radí lidem, jak zhubnout, rozhodně nevypadá jako nějaká šarmantní dáma.

Marie Doležalová

Zrzavá blogerka a herečka krásou neoplývá ani v normálním životě, natož při zátěži tréninku. Její začervenalé tvářičky, pihaté bílé ruce a zmaštěné přilepené vlasy k hlavě rozhodně modelku z této slečny neudělají. Na druhou stranu Mařenka oplývá humorem a pozitivní energií, která je velice příjemná.

Leona Machálková

Toto je krásný příklad ženy, která pokud má na sobě make-up a stylové oblečení, vypadá jako sexy dvacítka. Leonu má spousta žen za vzor. Na záběrech z tréninků je ovšem Leonina podoba trochu jiná. Ne že by šlo vyloženě o katastrofický pohled, ovšem rozdíl mezi nalíčenou a nenalíčenou Leonou je patrný. Tělo má ovšem především muzikálová zpěvačka dokonalé, a tak to zachraňuje alespoň svou mladistvou postavou.

Lukáš Pavlásek

Bavič, který se dostal do našeho žebříčku nejhůře vypadajících celebrit na trénincích z důvodu jeho vyladěného vkusu pro oblékání. Nejen že trénuje v plavkových trenkách, nebojí se obléci ani ušmudlané zaprané triko, ale svůj outfit doladí ještě plážovými keckami. Lukáš je prostě módou a vkusem naprosto nepolíbený a je pro něj velkým štěstím, že na samotný večer ho připravují stylisté, kterým to opravdu nezávidíme.