Dlouhodobý vztah zpěváka Draka a Rihanny (28) byl často nahoru a dolů. Nikdo vlastně nevěděl, jestli spolu ti dva ještě jsou nebo ne, ale každý je měl zafixované jako hvězdný páreček. Když před nedávnem pár oznámil konec vztahu, rozjely se spekulace, která že kráska teď ukradne srdce jednoho z nejúspěšnějších raperů současnosti.

Drake sám podpořil spekulace, když prohlásil něco o společnému duetu s Taylor Swift, a svět málem zešílel. Jasně, Draku, víme, Taylor je nejsledovanější člověk na sociálních sítích, chtělo to trochu publicity, když ti letos vyšla deska, chápeme.

Jenomže Taylor se moc nechytla, a tak tenhle hitmaker zapátral v trochu hlubších, respektive starších vodách a dal to dohromady s Jennifer Lopez (47). A my se mu vůbec nedivíme! Vždyť ve svém věku je Jennifer pomalu větší kost než většina Hollywoodu. Sama velmi ráda randí se zajíčky, většinou se zaměřuje na tanečníky. A tak je tu nový hvězdný pár!

Jediný, kdo z toho nemá moc radost, je Rihanna. S Jenny byly kamarádky a měly se značně v oblibě. Tomu ale odzvonilo a Rihanna dokonce přestala Jennifer sledovat na Instagramu. A sakra! To vypadá na konec jednoho hvězdného přátelství!