Jennifer Aniston byla se svým manželem Justinem Therouxem na Bahamách. Užívali si sluníčka, pláže, kamarádů a vyjížďky na lodi. Jenomže ani na malém ostrově se neskryli před objektivy fotografů.

Jeden z nich nafotil Jennifer s větším bříškem a hned se začalo spekulovat o jejím těhotenství. To ale herečka rázně popřela. „Není v jiném stavu,“ řekl tiskový mluvčí Entertainment Tonight. „Pouze si dopřávala pořádný oběd u svých přátel na soukromém pozemku,“ dodal s tím, že tyhle fotografie ani neměly legálně vzniknout.

Herečka si po letech zasnoubení konečně vzala svého partnera Justina, a tak se všichni těšili, že si krásný páreček založí rodinu. Americkým médiím ale jejich známý tvrdí, že Jennifer těhotná je.

„Přáli si miminko už několik let a až teď se jim to konečně splnilo. Akorát radost přišla ve špatný okamžik,“ naráží jejich kamarád na to, že Jennifer před měsícem zemřela matka.

Tak je to velký oběd, nebo je herečka z Přátel opravdu těhotná? Na dalších fotkách už má Jennifer zase ploché břicho, takže pravděpodobnější je první varianta.

Navíc se v případě tohoto páru, vzhledem k jejímu věku, spíše uvažovalo o adopci.