Monika Koblížková je letos ve Varech samé překvapení. Doposud na sebe vždy strhla pozornost, kam přišla. A to nejen díky dokonalým outfitům, ale také díky své bujné hřívě. Na červeném koberci působila s dlouhými vlasy jako Pocahontas z Disneyeho pohádky.

Pocahontas ovšem podle všeho odzvonilo a Monika všechny překvapila v krátkém účesu. Uprostřed festivalu se nechala šmiknout na mikádo, aby tak doladila k dokonalosti svůj další outfit. A výsledek? Pozitivní reakce fanynek hovoří za vše.

Už to tak trochu vypadá, že téhle dámě sluší snad úplně všechno. A navíc je to právě Monika," kdo udává nové trendy":http://www.extra.cz/…a-az-po-paty, nikoliv přítomné herečky nebo modelky. Vůbec bychom se nedivili, kdyby posloužila jako inspirace a žen s mikádem by začalo přibývat.

Krátký sestřih se na léto totiž docela hodí a je patřičně šik. Ale ta bohatá kštice! Po té se nám bude trochu stýskat. Na druhou stranu, jsou to jen vlasy a ty dorostou. Mnohem důležitější je fakt, že víme, kdo letos jednoznačně ovládá Vary. Well done, Moniko, well done.