Někdy ty nejhorší věci, co se vám v životě stanou, vás dokáží nakopnout k tomu, že z vás přestane být unylá a bezduchá osoba mátožně se objevující po boku dominantního partnera, kde vlastně sami zanikáte.

To se přesně stalo Michaele Maurerové (33), matce dvou dětí a toho času zapuzené manželce bohatého podnikatele Kožíška, který nedokázal ustát, že se jeho žena před více jak rokem vylila kdesi jako váza a pak na schodech vytírala jazykem pusu místnímu nazdárkovi z produkce. Kožíšek se smrtelně urazil a Míšu vyhnal z domu a ta se navíc musí starat o sebe, protože Kožíšek ji nehodlá podporovat.

Potud v pořádku, my taky nevidíme důvod, proč by manželé měli cpát peníze do svých nevěrných žen. Míša se zase nemusela olizovat někde venku, když ví, že ji jako osobu veřejně známou mohou kdykoliv nachytat, a není to fér vystavovat muže takové hanbě, ale zase Kožíšek neměl snahu nic řešit a kvalitní vztah se nikdy nerozpadne na jedné líbačce. Ani na nevěře. Čili kdyby se to manželství nerozpadlo teď, zcela jistě by se rozpadlo později.

A že to Maurerové prospělo, to je na ní dost vidět. Včera se dostavila na otvíračku kosmetického salonu moderátorky Evy Decastelo a nebyl tam v tu chvíli nikdo, kdo by zářil a vynikal víc (promiň, Evo, příště panáka na mě). Není to jen tím, že Míša na sobě měla žluté šaty a čerstvě rezaté vlasy. Zcela jednoduše a vkusně oblečená herečka tak nějak předvedla moderní hollywoodský styl v českých podmínkách, protože takhle má vypadat mladá, sebevědomá a moderní holka dneška s vnitřní spokojeností.

Není to jen o barvě vlasů, které si nechala změnit poté, co byla vyexpedována z manželského zázemí. Spíš se zbavila koule na noze. Stejně v její svatbu nikdo nevěřil. A nejspíš ani ona sama.