Když máte vedle sebe hokejovou legendu, tak je zcela jedno, jakou máte minulost. To je vzkaz, který české veřejnosti vyslalo z Karlových Varů duo Jágr – Kopřivová.

Jaromír Jágr (44) splnil slib a Veroniku vzal na festival do Karlových Varů. Hokejový král vypadá velmi dobře, to se musí uznat. Dlouhé vlasy svázal do culíku a nepůsobí to vůbec trapně. Mnozí si v davu šeptali, že vypadá lépe než Antonio Banderas.

Hokejová legenda se navíc ukázala jako skutečná opora. Po celou dobu zahájení se nehnul od své Verunky. Stál vedle ní jako skutečný gentleman.

A nutno připomenout, že i Veronika Kopřivová vedle Jágra pookřála. Nevypadala už jako útočná dračice, která se za svou hampejznickou minulost zlobí na ty, kteří o striptýzovém baru promluví. A nevypadala ani jako vyplašená myška, která se bojí pípnout na kameru.

Veronika Kopřivová snad poprvé vypadala jako dívka, která by jednou v budoucnu mohla Jágra reprezentovat. Myslíme si, že do této velké úlohy by mohla během dvou tří let dozrát. Otázkou je, zda jí česká veřejnost, která Jardu miluje, dá čas.

DĚNÍ VE VARECH JSME SLEDOVALI MINUTO PO MINUTĚ ZDE!