Jak poznáte, že je někdo skutečně blázen a možná by se měl léčit? Jestli tohle není naprosto ukázkový případ, tak už nevíme, co by jím mohlo být.

Danielle Davis je 39 let a je obrovskou fanynkou herce Bradleyho Coopera. Když si uvědomila, že za muže si ho nejspíše nikdy nevezme, rozhodla se vytvořit takové manželství alespoň pomocí jeho vystřižené fotografie v životní velikosti.

Na svém Instagramu tedy pravidelně zveřejňuje obrázky z běžného života s vystřiženým Bradleym Cooperem. Nakupuje s ním, seká s ním trávník, umývá za jeho přítomnosti nádobí. Je u všeho. Je to totiž dokonalý manžel.

Danielle Davis má dvě děti a do Bradleyho Coopera se údajně zamilovala už v době, kdy spolu chodili na vysokou školu. Mimochodem, má také manžela Eda, kterému chování jeho ženy nevadí.

Jeho manželka si totiž zřídila také webové stránky s názvem Můj život s Bradleym Cooperem, kam všechny své fotografie dává, a už jí začíná vydělávat i nějaké peníze. Tak co by měl proti docela nevinnému nakupování s vystřiženým Bradleym Cooperem? Horší by bylo, kdyby takhle chodila s opravdovým, ne?

Možná by ale ten psychiatr přeci jen nebyl od věci.