Blanket je tedy rozhodně synem svého otce! Podle všeho vyrůstá u svých prarodičů na ranči Neverland, stejně jako vyrůstali jeho starší sourozenci. A vypadá to, že na veřejnost moc nevychází, protože když se náhodou někde objeví, obrátí svět vzhůru nohama. Aby ne, kdybyste ho potkali, asi by vám také přišlo, že vidíte ducha jeho otce.

Blanket je nejmladší ze tří dětí, které Michael Jackson vychovával sám. Nejvíce se proslavil pravděpodobně, když jej jeho otec jako batole málem vyhodil z okna hotelového pokoje. Michael chtěl svého potomka ukázat fanouškům, ale situace se mu tehdy málem vymkla z rukou. Veřejnost a média jej rozcupovala za jeho počin a byl ostře kritizován za své neopatrné počínání. Přesto, že jej chtěl tehdy ukázat fanouškům, nechal batoleti na hlavě pokrývku, což přidávalo celé situaci na bizarnosti.

Naštěstí se však nic vážného nestalo. Ani jedno z ratolestí na svého otce nedá dopustit. Byl to prý nejlepší otec na světě a s dětmi měl krásný vztah. Zpěvákova jediná dcera Paris je dokonce přesvědčena, že smrt jejího otce byla plánovaná sebevražda.