Tomáš Kožíšek a jeho holiči už slyšeli v Thomas's Bar­bershopu více tajemství než kdekoliv kdokoliv jiný. Je to zkrátka byznys postavený na důvěře. Jak by taky ne, když po většině času máte na krku přiloženou břitvu.

Tomáš Kožíšek si je především vědom toho, že neexistuje lepší reklama než spokojený zákazník. A to je také jeho jediným cílem v podnikání. Často se ho lidé ptají, chodí-li k němu do salonů nějaké celebrity. Pro salony Thomas's Barbershop je celebritou každý. Jde zkrátka o to, aby kdokoliv přijde a dopřeje si zdejší nabízené služby, odcházel jako celebrita sám pro sebe. Právě proto existuje celá škála služeb, které Thomas's Barbershop nabízí, aby mohl být každý spokojen.

Mužova péče o jeho zevnějšek působí jako jeho vlastní vizitka. Vlasy, tváře a ruce, to jsou první záchytné body, na které se lidské oko soustředí při setkání. Zároveň jsou to však místa na lidském těle, která jsou vystavena ze všech nejvíce vnějším vlivům právě proto, že po celý rok zůstávají bez jakékoli krycí vrstvy.

Vezmeme-li veškerou gentlemanskou očistu pěkně z gruntu, zaměříme se na náš balíček Anti-age ultimate experience, ve kterém se muži dostane našich veškerých praktik, které nabízíme.

První, co přijde na řadu, je zkrácení vlasů do požadovaného střihu. Ovládáme jak moderní, tak klasické účesy. Sem tam se objeví někdo, kdo otevře dveře do salonu s plakátem DiCapria v ruce s tím, že tenhleten pán na obrázku má přesně ten onen vysněný účes. Ne vždycky sedí každému všechno a přesně od toho školíme důkladně naše holiče, aby byli schopni zákazníkovi poradit a najít s ním tu nejlepší cestu k jeho ideálnímu vzhledu.

Každý muž by si měl připustit, že i jeho tvář si zaslouží být opečovávána, proto je dalším krokem peelingová masáž, která pleť vyčistí a zároveň osvěží, tu navíc doplňuje anti-age maska a sérum. Poté nadchází čas na úpravu vousů, jejich zarovnání či v některým případech jejich úplné zmizení.

Současně s tím již působí parafín na ruce, aby jim dodal vláčnost a zjemnil je. Před těsným finišem přichází ještě masáž hlavy, ramen, krku a šíje pro dokonalé uvolnění.

Celá procedura je ukončena dávkou kolínské, finálním stylingem a řádně zalitá skotskou whiskey.

Samozřejmostí je také odstranění chloupků v uších speciální metodou či úprava obočí.

V dnešní době zaujmout někoho originálním dárkem je nelehkým úkolem. Věnovat zážitek je však nevšední způsob, který dokonale zaujme jak rodinné příslušníky, přítele, ale také třeba šéfa nebo kolegu z práce. Zkrátka potěší jakéhokoli muže, na kterém vám záleží.