Matka dvou dětí se objevila v televizním pořadu The Jeremy Kyle Show, protože měla pocit, že jí sestra neprávem upírá právo na setkání s potomky. Jenže během několika minut se ukázalo, jak to vlastně je.

Její sestra Lea (29) ukázala v pořadu jen rok starou fotografii a všichni diváci byli v šoku. Nemohli uvěřit, že jde skutečně o jednu a tu samou ženu. Heroin a crack ji naprosto změnily.

„Její tělo se doslova rozpadá. Zorničky se už kvůli drogám ani nedokážou rozšířit. Její dýchání je otřesné a v hrdle má dokonce zaseklý kus heroinu, kvůli kterému jí krk zevnitř hnije. Její střeva přestala fungovat, je stále nafouknutá a vypadá jako v šestém měsíci těhotenství. Opravdu se bojím, že je jednu injekci od smrti,“ uvedl lékař Carrie.

Její závislost je o to překvapivější, že bratr obou sester zemřel na předávkování drogami.

„Jen bych chtěla, aby sis dala život do pořádku a dostala zpět dvě děti. Chci zpátky svou dceru,“ řekla v emotivním projevu matka.

Moderátor Jeremy Kyle posléze nabídl závislé ženě zaplacený pobyt na odvykačce za podmínky, že se rodině omluví a poděkuje jim za vše, co pro ni udělali.

„Děkuju, děkuju, že jste mě zachránili,“ řekla nakonec Carrie rodině i Jeremymu a odjíždí do léčebny. Jak její příběh dopadne, je ve hvězdách. Je ale jisté, že slouží jako odstrašující případ pro všechny, kteří by snad chtěli vyzkoušet heroin.