Receptů na nápoje lásky je několik, my jsme ovšem vybrali ten nejspolehlivější, a tak se do toho můžeme s chutí pustit. Na přípravu budeme určitě potřebovat něco od vysněné osoby, např. chlup, vlas, řasu, a něco z vašeho těla, aby obě složky dokonale splynuly v jednu.

Nejdůležitějším úkolem pro vás bude vymyslet plán, jak se k takovému chlupu či vlasu dostat. S tím vám už nepomůžu, ale předpokládám, že zamilovaný člověk vymyslí ideální plán.

Na přípravu tedy potřebujete:

5 dílů růžových okvětních plátků, 1 díl hřebíčku, 1 díl muškátového oříšku, 1 díl levandule, 1 díl zázvoru a váš a jeho vlas, chlup, řasu.

Postup:

Příprava takového lektvaru není nijak složitá, všechny ingredience necháme důkladně vylouhovat, a to minimálně 12 hodin. Potom je již opět na vás, jakým způsobem tento nápoj svému vyvolenému naservírujete. Důležité je mít na paměti, že se musíte napít oba. Doporučovala bych, abyste pila až poté, co se napije váš vyvolený. V opačném případě byste se zamilovala ještě víc a mohlo by vám to způsobit celoživotní trápení.

Takového nápoje stačí okusit opravdu jen trošičku, a tak to můžete princi svých snů přilít do kávy či čaje.

Důležité je ovládnout své myšlení a myslet pozitivně. Vůbec nepřipouštět variantu, že by vás vyvolený mohl odmítnout, nebo že se kouzlo nepovede. Tento lektvar je vhodné vařit v období, kdy měsíc dorůstá. Přibývající měsíc vám bude při tomto plánu nápomocen. Ničeho se nebojte, váš plán vyjde! A vy můžete začít krásný život s novou láskou.