Muž Ryba na první pohled působí spíš pasivním dojmem, ale umí využít vhodné příležitosti, aby projevil své schopnosti a zajistil si úspěch. Má citlivou duši, ale přitom je velmi ambiciózní. Když se zamiluje, bude velmi pozorný a své vyvolené snese modré z nebe. Je romantický, ale také citlivý a zranitelný.

Žena působí jemně a velmi žensky, ale první dojem trochu klame. Je to totiž silná osobnost, která ví, co chce! Ráda se obětuje pro druhé, ale jen dokud jí nepřeteče pohár trpělivosti! Vyzařuje z ní ženskost a svou tajemností okouzlí hodně mužů. Souznění duší je však pro ni důležitější než fyzická láska!

Beran Jak jsme již naznačili, jsou Ryby velmi plachými a jemnými bytostmi, přesto je pro ně tvrdost a odhodlanost Beranů velmi inspirující a přitažlivá. V tomto roce budou tomuto znamení opravdu velmi nakloněny, a tak pokud dojde k sexu, bude perfektní.

Býk Býci vás v sexu skvěle povedou a dovedou vás až do vytouženého cíle. Dokáží se pro vás proměnit v něžné milovníky a vy pro ně budete dokonalými bytostmi, o které se rády postarají.

Blíženci Pro Blížence budete nudnými společníky a budou vám to dávat náležitě najevo. Proto je dobré si je do ložnice vůbec nepouštět, aby nedošlo na slzy a pocit méněcennosti. Jejich energii prostě nezvládáte a nemá cenu se nutit do všeho.

Rak S Rakem budete tvořit naprosto ideální dvojici. V tomto roce by Ryby dokonce mohly potkat osudového Raka, který vám převrátí život vzhůru nohama.

Lev Ajajaj, se Lvem to pro vás nebude únosné. Lev vám nedokáže nabídnout dostatek pochopení a jemnosti, které potřebujete, a tak by vám sex s ním rozhodně nevyhovoval. Šlo by o soulož, ze které těží pouze jeden.

Panna Sice si rozumíte jako lidi, ovšem sexuální potřeby máte každý naprosto jiné. Panna na vás nebude vyzařovat dostatečně vzrušující energií, a tak o ni prakticky nebude jevit zájem.

Váhy S Váhou si tento rok budete výborně rozumět, a dokonce ve vás toto znamení vyvolává silné touhy po sexu. V ložnici s Váhou se měníte v nezkrotná zvířata, což ve vás jiné znamení neumí vzbudit.

Štír Tak toto spojení by mohlo být velkou výzvou pro oba. Přesto, že jste každý naprosto jiný, bouřlivost a jiskření se mezi vámi nezapřou, a tak proč to nezkusit. Výsledek ovšem není zaručený, tak to mějte na paměti.

Střelec Střelec by vás mohl v sexu perfektně vést a mohl by vás naučit spoustu věcí. Vy mu na oplátku dáte obdiv a respekt, které tolik potřebuje. Než ovšem k samotnému sexu dojde, budete muset překousnout lehké nesrovnalosti.

Kozoroh Kozoroh plně ocení vaši jemnost a něhu. Připraví vám skvělé podmínky pro romantiku. Nakoupí růže, napustí vanu, nalije víno, a tak mu podlehnete opravdu velmi snadno. Dá se říct, že jedno oko nezůstane suché a sucho nebude i na jiných místech.

Vodnář Vodnář si jde moc tvrdě za svým, a to zejména v sexu, to by vás mohlo vyděsit a naprosto vyhodit z rytmu. Neklesejte na mysli, to, že nejste zrovna jeden pro druhého sexuálním symbolem, neznamená, že by váš vztah nemohl být čistě kamarádský.

Ryby Ryby si navzájem perfektně vyhoví a zavedou se do sexuálního nebe. Málokdo vás tam dovede tak dobře a tak rychle jako právě Ryba, a tak honem do ložnice, neztrácejte čas.