Ani hvězdy, které se proslavily nejvíce v 90. letech, nedokázaly zastavit čas. Porovnejte, jak se pět mužských idolů po letech změnilo.

1. Jason Priestley (44)

Hvězda seriálu Beverly Hills 90210, který v 90. letech patřil po celém světě mezi nejsledovanější, byl vyhlášen časopisem People v roce 1991 jedním z nejkrásnějších lidí planety. V roce 2010 se Priestley vrátil do Kanady, kde si zahrál v černé komedii Call me Fitz. Jason má se svou druhou manželkou, vizážistkou Naomi Lowde-Priestley dvě děti.

2. Luke Perry (47)

Další idol teenagerského seriálu Beverly Hills 90210 se už navždy zapsal do dívčích srdcí jako Dylan McKay. I pro něj nebylo po skončení seriálu lehké prosadit se a zbavit nálepky týpka z BéHáčka. Za sebou má několik ne příliš známých filmových rolí, momentálně se spojil s Jennie Garth (Kelly z Beverlly Hills) a hrají spolu v sitkomu.

3. Nick Carter (33)

Po nejmladším členovi Backstreet Boys v dobách největší slávy boybandu fanynky doslova šílely. V roce 2002 byl zvolen čtenářkami CosmoGirl nejvíc sexy mužem na světě. Obrovská sláva si ale vybrala svou daň v podobě závislosti na drogách a alkoholu, což vyústilo v srdeční onemocnění. Zpěvákovi se podařilo z toho nejhoršího dostat a v roce 2009 se opět vrátil na scénu.

4. Donnie Wahlberg (44)

Členové kapely New Kids On The Block zažívali v době své největší slávy v 90. letech fanouškovské šílenství. Davy dívek obklopovaly místa, kde se kluci z kapely objevovali, a jim to samozřejmě dělalo moc dobře. V roce 1994 se partička rozpadla. Nyní je Donnie respektovaným hercem.

5. Matt Dillon (49)

Matta ve čtrnácti letech objevil hledač talentů a během chvíle se mu podařilo zabodovat v několika snímcích jako například Darlings nebo The Outsiders. Později se objevil třeba ve snímku Něco na té Mary je nebo dramatu Crash, kde si zahrál rasistického policistu.