Julian McMahon nejdřív natáčel seriály v Austrálii, ale po několika úspěších se mu dveře otevřely i do hlavního města filmu Los Angeles. Po menších projektech začala jeho sláva stoupat díky seriálu Čarodějky. V něm hrál od r. 2000 tři roky zamilovaného démona Colea Turnera. Pak ale přišla mnohem zajímavější nabídka, kvůli které seriál opustil.

Měl totiž dostat hlavní roli v seriálu Chirurgové s.r.o. Tam si zahrál sexy doktora, který se vyspal se vším, co mělo prsa. Ať přírodní, nebo umělá. Od té doby jeho kariéra trochu stagnovala a objevil se v pár televizních seriálech. Díru do světa se žádným hollywoodským trhákem neudělal, ale možná o něm ještě jednou pořádně uslyšíme.

Naposledy dokončil sérii Hunters, kde ho tvůrci nechali pořádně zanedbaného. Neupravené vousy, podivná čepice. Vypadal jako něco mezi bezdomovcem a Martinem Dejdarem.

Natáčením si Julian vydělá a je docela úspěšný. V osobním životě je to horší. V roce 1994 si vzal sestru slavné zpěvačky Kylie Minoque Dannii. Manželství nevydrželo ani dva roky. Dannnii ho popsala jako největší „zklamání a výčitku svého života“. O pět let později si herec vzal krásku z Baywatch Brooke Burns. Manželství zase vydrželo dva roky a bývalé manžele spojuje jenom malá dcerka.

V roce 2014 se herec oženil s dlouholetou přítelkyní Kelly Paniaguou. Tak snad do třetice všeho dobrého!

Aktuální fotky Juliana najdete v galerii.