Beran

Karta Páže holí vám věští, že dovolená vám přinese nové podněty a energii. Lepší proto bude dopřát si dovolenou co nejdřív, ať máte po zbytek léta dostatek sil a nemusíte jen tajně závidět kolegům, kteří si již dopřávají odpočinek.

Býk

Karta Tři hole vám připomíná, že na cestování je potřeba dobře se připravit. Než odjedete na dovolenou, vyplatí se vám mít čistý stůl, takže se raději hned teď pusťte do všech restů, které nad vámi ještě visí. A budete mít klid.

Blíženci

Karta Devět mečů vám prozrazuje, že si kvůli chodu vaší práce během léta děláte příliš velké starosti. Zkuste brát život s větší lehkostí. Nejste přece jediní, na kom všechno stojí a padá. Je přece léto, tak si konečně odpočiňte!

Rak

Karta Čtyři poháry prozrazuje, že si děláte velké starosti kvůli něčemu, co se nepovedlo a už to nejde napravit. Jako na zavolání se objeví skvělé řešení, které vám umožní skloubit všechna vaše přání o kariéře i dovolené.

Lev

Královna mečů prozrazuje, že při plánování letošního léta budete vládnout pevnou rukou, ale zároveň s pochopením pro přání a trápení ostatních. Týká se to situace v rodině i na pracovišti, v obou případech uplatníte své organizační schopnosti.

Panna

Tarotová karta Král mincí vám připomíná, že musíte myslet na finance. Pokud jsou vaše finanční možnosti omezené, lepší bude trochu se uskromnit a dopřát si o něco kratší dovolenou nebo nejet tak daleko a vyrazit třeba jenom na chalupu.

Váhy

Karta Deset holí vás upozorňuje na to, že se na sebe snažíte vzít až příliš velkou odpovědnost. Začínáte mít problém to všechno unést a cítíte se přetíženi, a to léto ještě ani nezačalo! Dopřejte si i vy v létě trochu odpočinku a neničte se neúnosným břemenem!

Štír

Plánování letního programu v práci a ve volném čase dopadne pro vás úplně jinak, než jste si představovali – karta Dva poháry totiž prozrazuje, že všechno se změní, protože do hry vstoupí láska a člověk, který je pro vás velmi důležitý.

Střelec

Karta Šest mincí prozrazuje, že vaše vyhlídky na léto se budou v práci odvíjet od vašich zásluh. Jestliže jste po celý rok byli ukázkovými pracovníky, teď v létě si na to šéf vzpomene a dopřeje vám o něco víc volna než vašim kolegům.

Kozoroh

Karta Osm mincí vám připomíná, že nejlepší bude spoléhat se na svoji vlastní práci a raději si nic zásadního neslibovat od ostatních. To je jistota, která vás nezklame. Počítejte s tím, že ani na dovolené nebudete moct pustit práci z hlavy na sto procent.

Vodnář

Karta Devět mincí je kartou štěstí, moudrosti a hojnosti. Přesně takové může být vaše léto a ani vás to nebude stát mnoho námahy. Stačí, když teď využijete příležitost, která se vám bude nabízet, a zařídíte si některé věci s předstihem.

Ryby

Karta Devět holí vypovídá o tom, že v souvislosti s létem pociťujete energii napětí. Hrozí vám, že na vaši hlavu nakonec dopadne neúnosné množství povinností a na letní radovánky, na které se tolik těšíte, pak můžete zapomenout.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz