Kdyby někdy měli tito dva děti, tak by nás zajímalo, jak by jim vyprávěli o svém seznámení. Podle informací, které se do redakce eXtra.cz dostaly, se má jednat o věc, která se ratolestem nevysvětluje, nebo aspoň dost těžkým způsobem. I když první verze byla ta, že se Veronika odjela na Floridu zdokonalovat v angličtině, tak to má být úplně jinak podle mnoha lidí.

„Veronika tam jela s jasným plánem sbalit pracháče. Žádné studium angličtiny, jak tvrdila. Na letenku si musela půjčit, ale šla si tvrdě za svým cílem, až se jí povedl majstrštyk Jaromír,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj z blízkosti Veroniky. Někdo dokonce zachází ještě mnohem dále. Kadeřnice z Teplic nejen šla lovit milionáře jako dalších tisíc holek á la Kozička, ale dokonce se měla živit tak jako v minulosti v Německu, ze kterého jsme vám ukázali už dost pikantní fotky.

„Tancovala i na Floridě, to jsou nejlehčeji vydělané peníze. Tam se měli poznat, tam si ji Jarda údajně vyhlédl,“ napsal nám zdroj, který žije taky za oceánem a prostředí na Floridě dobře zná.

Jaromír i přes tyto spekulace dál mlží a podle jeho slov si chce nechat aspoň kousek nějakého tajemství a tím je právě seznámení s kadeřnicí z Teplic. Tu zatím nejvíce proslavilo to, že se v Lipsku nechávala ohmatávat místními dělníky v hampejzu. Ale Verunka to národu vysvětlila, že neměla ani na jídlo. Sice jela na dovču na Bali s páskem Gucci, ale na jídlo prostě už nebylo.

Měla hlad i na Floridě? A zase si vydělávala tanečky u tyče? Nebo opravdu jela za oceán studovat cizí jazyk a ZCELA NÁHODOU natrefila na zlatou žílu jménem Jágr?

Je tu až příliš otazníků a mnoho spekulací o tom, co vlastně bývalá modelka na Floridě dělala. To musí vědět jen ona a Jarda, kde na sebe „natrefili“, ale kdyby to byla nějaká romantika, tak by to určitě rádi prozradili, hlavně Verča, která je tak natěšená, že je konečně středem pozornosti, na sociálních sítích ráda mapuje svůj život. Ale že by první setkání přece nebylo jako z pohádky a raději to chtějí zamést pod koberec?