Romana si stěžovala, že si jí Milan nevšímá. Žijí spolu prý jako známí a ani spolu nespí. Milan zase na manželku napráskal, že místo něj se věnuje akorát mobilu nebo Facebooku. Marcela, která si to s Romanou vyměnila, se přístupu jeho ženy ani nediví. Prý s Milanem není sranda, ani nedokáže navrhnout nějakou aktivitu. Místo toho manželku akorát prudí s úklidem a domácími pracemi.

Milan nenechal nit suchou ani na lesbické desetidenní manželce. „Výměna mi nic nedala, nic nevzala, nic jsem si z toho nevzal. Kdyby to byla normální rodina, normálně fungující rodina, neříkám, že nejsou normální, tak by to bylo jiné. Moc dobře vím, že tam to funguje jinak,“ říká na adresu dalšího páru.

Jenže tím nekončí. „Výměna manželek je výměna žen, ne výměna chlapů. A Marcela je ve vztahu jednoznačně chlap. Chová se jako chlap, myslí jako chlap… Já jsem jí to i tady řekl. Nechápu, proč sem nešla žena – žena, ale žena chlap.“

A jak to vypadá v rodinách dnes? Moc toho neřekli. Oba páry jsou spolu. Milan a Romana se prý přestali tolik hádat, ale jinak k žádným velkým změnám nedošlo.

Marcela a Bohdana také stále fungují spolu, ale řeč o změně k lepšímu nepadla.

Takže to vlastně k žádné změně k lepšímu nedošlo… Snad akorát, že páry zůstávají stále v kontaktu.