Během natáčení se Jirka přiznal, že ještě před půl rokem s Ivanou nežili, i když spolu mají dítě. Nakonec to spolu chtěli zkusit, ale nedokáží najít společnou řeč. Líná Ivana nejenže neuspěla jako hospodyňka a kuchařka, tak na ni vylezlo i další „překvapení“. Na partnera má pořádnou páku – dceru! Ten se proto bojí znovu Ivanu opustit.

„Já s tím ani nemůžu nic udělat, protože malá není psaná na mě, nejsem v rodném listu. Buď budu dělat to, co ona chce, a budu mít malou, nebo o ni přijdu,“ prozradil smutně táta malé Nikolky.

Ale nechce rozbít rodinu, tak spolu zůstali a stále spolu bydlí v pražské Uhříněvsi, ale rozhodně o idylickém vztahu nemůže být ani řeč. Žádný happyend se nekonal.

„Necháváme to vyšumět,“ řekla k celé situaci Ivana a dál to nechtěla rozebírat. Možná by se oba měli zamyslet, jestli tímhle svým chladným přístupem neubližují své jediné dceři a neměli by jít radši od sebe, než za každou cenu bydlet pospolu.

Ale jedno je jasné. Ivana si rozhodně oblibu u diváků nezískala, její pojetí chodu domácnosti udivilo nejen romskou rodinu, ale i celý štáb. Jen tak nikomu se nepodaří napadrť rozvařit párky…