Talentovaná herečka zažila jako seriálová dcera Patricka Duffyho (66) a Suzanne Somers (68) to nejúspěšnější období. Za roli Al byla dokonce dvakrát nominována na Young Artist Award. V roce 1993 to bylo v kategorii Nejlepší mladá herečka v televizním seriálu a v roce 1994 pak v kategorii Výjimečný mladý soubor v televizním seriálu.

Krok za krokem byl nakonec vysílán 7 let a Christine si zahrála ve 159 dílech. Po jeho ukončení v roce 1998 ale přišlo pro americkou herečku těžší období.

Ihned poté se sice objevila v několika dalších seriálech, ale žádný z nich neměl výraznější úspěch. Christine si zahrála i v mnoha komediích, přičemž její nejslavnější role byla Johanka z Arku v kultovní komedii Tráva.

Dodnes stále působí jako herečka a v tomto roce bychom ji měli spatřit například ve filmu Bethlehem.

I přesto, že Al Lambertové již není příliš podobná, tak všechny fanoušky jistě zaujme tím, jak skvěle stále vypadá. A má pro ně navíc jednu skvělou zprávu. V nedávném rozhovoru totiž prozradila, že by rozhodně byla pro to, aby se natočily další díly Kroku za krokem!

„Hodně z nás už nehraje a dělají jiné věci, takže nevím, jak je to pravděpodobné, ale já bych se rozhodně moc ráda vrátila zpátky.“