Grant Show je pořád fešák, i když jeho herecká kariéra tolik zářivá nebyla. Objevil se v Beverly Hills 902 10, Kriminálce Las Vegas, Myšlenkách zločince a všude si zahrál v jednom, maximálně ve dvou dílech.

Ani ve filmech to nebyla žádná hitparáda a místo v hollywoodských trhácích se objevil spíše v televizních filmech. Proto měl tenhle 2× ženatý fešák určitě radost, když mu nabídli roli v seriálu Devious Maids, kde hraje herce tyranizující svou pokojskou. V tomhle seriálu hraje už třetím rokem a možná jeho role sobeckého herce Spencea znovu nakopne jeho kariéru.

V seriálu se klidně svléká do půlky těla a divačky si můžou zavzpomínat na časy, kdy půlku natáčení Melrose Place prochodil pouze v džínách ušpiněných od motorového oleje.

Grantovi se docela daří v osobním životě. Zatímco plno hvězd má za sebou i pět rozvodů, tak Grant to stáhnul pouze na jeden. V roce 2003 se během focení reklamy seznámil se skotskou modelkou Pollyannou McIntosh a o rok později se vzali. Vydrželi spolu až do roku 2011, kdy přišel rozvod. O rok později byl už herec zasnouben s herečkou Katherine LaNasou a spolu mají dceru Eloise McCue.