Doposud mohla být Veronika Kopřivová v klidu (24). Nemusela se s nikým o svého milého dělit a hlavně nemusela podlézat své možné potenciální tchyni, paní Jágrové, která je postrachem všech bývalých Jardových holek. Přes Skype se jí sice mladá kadeřnice z Teplic zamlouvala, ale je jasné, že setkání naživo to může všechno zlepšit.

„Veronika má strach, kdo by neměl. Jaromír na svoji mámu dá, co se výběru holek týče, a tak bude očekávat i teď, co na jeho novou lásku řekne,“ prozradil redakci eXtra.cz zdroj z blízkého okolí zamilovaného páru.

A že to bývalá modelka nebude mít vůbec lehké. Sice se o Jardu za oceánem pečlivě starala, ale nepředvedla, že by uměla udělat poctivé knedlíky s omáčkou a jiná česká jídla, která paní Jágrová preferuje.

„Ona ale není přísná jen na jeho holky. Paní Jágrová vyžaduje pečlivost a disciplínu od všech členů rodiny i od těch, kdo s jejími nejbližšími žijí. I na Jardu je přísná, a proto nechce, aby se zahazoval s kdejakou zlatokopkou,“ dodal náš informátor.

Tak Verčo, ještě před příletem vezmi do ruky kuchařku a studuj, jak se dělá svíčková či rajská. Třeba si tě paní Jágrová z toho vyzkouší. První dojem je prostě první dojem, tak abys pak nezůstala jen s očima pro pláč, takový úlovek se ti už v životě nepoštěstí.