Irina Shayk je jednou z nejkrásnějších modelek světa. Pochází z Ruska a spousta mužů by se mohla zbláznit, kdyby měli takovouhle kočku v posteli. Lidé si často myslí, že Irina pochází z Jižní Ameriky. Je to zapříčiněno jejím exotickým vzhledem a taky tím, že její otec byl tmavší pleti.

Její kariéra modelky začala v mladém věku, když spolu se svou starší sestrou vstoupila do školy krásy. V té si jí všiml člověk, který se pohyboval v modelingové branži a byl okouzlen její nevídanou krásou. Vzal Irinu pod svá křídla a ta v roce 2004 vyhrála svůj první titul Miss.

Do podvědomí lidí po celém světě se dostala později, a to až v devatenácti letech, kdy v roce 2007 debutovala ve výročním vydání magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Její postelí prošel třeba všemi dobře známý fotbalista Cristiano Ronaldo. V současné době je šťastně zamilovaná. Tvoří dokonalý pár s hercem Bradleym Cooperem.

I když se v poslední době vyrojily informace, že se měl tento páreček rozejít, a to dokonce pomocí SMS zprávy. Pár tenhle rozchod vyvrátil a dál vrkají ruku v ruce.

Irina oslavila své jednatřicáté narozeniny a ukázala dokonalou postavičku s naprosto rajcovním zadečkem, na který by měla mít zbrojní pas. Co myslíte?