Ráno vstanete, oblečete se a jdete do práce. Když vyjdete z domu, procházíte kolem sousedova plotu. Najednou si všimnete, že se mu za plotem blýská nové auto, jeho manželka si nechala evidentně udělat nové poprsí a na zahradě jim přibyl obrovský bazén.

Jdete svou obvyklou cestou a na snídani si koupíte bagetu a cigarety. Ovšem paní u stánku vám nedala účtenku. Po příchodu do práce si všimnete, že vašemu šéfovi přibylo nenápadně další auto do sbírky.

Zdají se vám všechny tyhle věci hodně podezřelé? Máte vztek? Nebojte se, pořiďte si aplikaci Bonzačku a vraťte jim úder! Vaše anonymita je zaručena. Aplikace Bonzačka totiž pochází z dílny Ministerstva financí a slouží především jako účinný nástroj k potírání daňových úniků.

ZDE si můžete aplikaci stáhnout.

Opravdu jste tomu věřili až doteď? Potom jste opravdu naivní, nebo natolik hloupí. Když si budete totiž chtít tuto aplikaci stáhnout, objeví se vám tohle:

„Vážně si chtěl stáhnout aplikaci Bonzačka? Tak běž před zrcadlo a koukni se na sebe. To co vidíš, je opravdu velký ubožák. No snad jsi na to klikl jen ze zvědavosti. Pak bude fajn, když stránku Bonzačka.cz pošleš dál. Schválně kolik ubohých bonzáčků se objeví.“