Indonésanka Agustina Dorman (38) je jednou z žen, které trpí kvůli svému vzhledu. V pětadvaceti letech, hned po narození jejího prvního dítěte, jí začaly růst vousy. Od té doby svou tvář skrývala před lidmi. Teď už jí to ale přestalo bavit a rozhodla se, že se se svým trápením podělí s ostatními.

Když Agustina porodila své první dítě, všimla si, že jí na bradě začínají rašit chloupky. Nejdříve tomu nevěnovala moc pozornosti, ale vousy rostly a začaly houstnout. Když si chtěla svůj porost na bradě oholit, velice ji to bolelo. Nezbývalo jí tedy nic jiného, než se začít skrývat před sousedy a přáteli. Bála se totiž, že lidi budou kvůli jejímu vzhledu šikanovat její děti.

Agustina se ale dozvěděla, že děti z vesnice a ze školy o její indispozici ví a s posmíváním se nebohé ženě již začaly.

Statečná Indonésanka, které začalo ochlupení růst i na hrudi, se rozhodla jednat. Tento týden se vydala do vesnice nezahalená do hidžábu a všem předvedla svou tvář. Agustina teď doufá, že svým činem napomůže ke vzdělání lidí v obci o její nemoci.

Podle Daily Mail se podobná věc přihodila i Němce Mariam, která ze svého hendikepu udělala přednost – její bradka jí přijde sexy a výjimečná.