Už jsme vám několikrát dokázali, že hvězdy, které dnes milióny lidi obdivují jako dokonalost samu, nebyly v době školních let ani zdaleka vždy za krásky a drsňáky.

fotka takového drsňáka, jako je americký baskytarista, zpěvák a zakládající člen hard rockové skupiny Kiss, Gena Simmonse (65), jak se tulí k mamince, je mimořádně roztomilá. Přitom Gene, jehož rodné jméno je mimochodem Chaim Witz, je známý tím, že na koncertech plival jak umělou krev, tak oheň a s vyplazeným jazykem na tom byl svého času jak Miley Cyrus! Pro všechny, jenž si ho právě takto pamatují, je pohled na ustrašeného klučíka v matčině náručí mimořádným bizárkem.

Další je americký zpěvák, kytarista, skladatel, frontman grungeové skupiny Nirvana a výtvarný umělec. Každý správný fanoušek už ví. Drogově závislý a mimořádně depresivní Kurt Cobain (†27), který už není mezi námi, ve svém kloboučku s úsměvem od ucha k uchu, tak ho už nikdo v dospělosti neviděl.

V černobílé podobě se také objevila fotografie ze školních let hard rockového zpěváka Axla Roseho (53), jenž vyrůstal v rodině, která se striktně řídila podle Bible, a přesto měl zpěvák přímo děsivé dětství. Biologický otec William Rose ho sexuálně zneužíval a následně ho nevlastní otec Stephen Bailey psychicky týral.