Ana je typickým příkladem toho, že žena kvete do krásy. Když zazářila v telenovele Ošklivka Betty, každý byl zvědavý, jak ve skutečnosti herečka vypadá. Jenže od telenovely už uběhlo hodně let a Ana se teď předvedla v celé své kráse. Ošklivku byste v ní hledali jen těžko.

Ana byla dříve ošklivé káčátko. Nosila brýle, měla velký nos a její spolužáci se jí posmívali. Svým vzhledem velmi trpěla a až do 16 let se na sebe nemohla podívat do zrcadla. Jenže jí osud přál a vyrostla z ní krásná žena, která se chtěla stát herečkou. Při natáčení telenovely se vrátila tak trochu do dob dětství. „Možná proto se mi povedlo se vcítit do hlavní postavy Betty. Sama jsem to prožila,“ řekla herečka.

V telenovele Ošklivka Betty se Ana objevila ve 20 letech a začala být známá. Dokonce získala i několik cen. Seriál se stal mezinárodním hitem a lidé ji začali poznávat na ulici. V roce 1999 se zamilovala do svého kolegy Juliána Arangy a zanedlouho se vzali. Stihla se také dvakrát rozvést a porodila dvě děti. Podívejte se na sexy fotografie talentované herečky, u kterých se vám bude tajit dech. Je to vůbec ta Ošklivka Betty?