Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas si své soukromí hodně hlídá. Iva Pazderková nerada mluví o tom, s kým momentálně je. Nechce o tom s nikým mluvit, je tajemná jak hrad v Karpatech a ono to má podle všeho možná také své odůvodnění.

Po tom, co její hvězda díky soutěži stoupá, se množí i spekulace, jak to vlastně blondýnka v soukromí má. V zákulisí hudební show se šíří informace, že Ivu pohled na vypracované mužské tělo úplně nerajcuje. Prý raději tráví čas s kamarádkami.

Šuškandě by nahrávalo i to, že mužskou společnost si na akce téměř nevodí, raději přijde sama nebo s kamarádkou. Sama „blbá blondýna“ nechce o soukromí vůbec mluvit. Když jsme se chtěli jen zeptat, jak se má a jestli vše klape, jak si přeje, tak se zahalila rouškou mlčení a prostě radši nechává prostor spekulacím, než aby nějaké drby, pravdivé či nepravdivé, vyvrátila.

Ať je to, jak je to, tak na jejím parádním výkonu v show to nic nemění. Tuto sobotu se dokonce promění ve zpěváka Kurta Cobaina, od kterého bude k nerozeznání. A Kurt byl velkým milovníkem žen…