Ples v Opeře je nejvýznamnější společenská událost roku, a tak není divu, že se na něj chce dostat každý, a dokonce i ti, kteří nejsou absolutně hodni být ve společnosti největší smetánky. Naštěstí jsou ale pořadatelé již dávno vybaveni detektorem Ornelly Štika-Koktové v jakémkoliv převleku, čili nehrozí, že by jim tahle trapka zase pronikla záchodovou trubkou jako minule a pak musela být vyhozena, ale mohlo by se stát, že letos budou mít co dělat se všemi, kteří milují spálené gumy a vůni benzínku.

A ne, zlatokopky tím nemyslíme.

Létající Fin Mika Häkkinen (46) je sice už v závodním důchodu, ale pro fanoušky formule 1 pořád bude jednou z největších ikon tohoto sportu a letos je hvězdou téhle společenské události. Na dnešní tiskovce navíc ukázal svůj trumf, který půjde do dražby a pomůže tak modelce Tereze Maxové získat tradičně další peníze pro její úspěšné charity.

Jeho podepsaná kombinéza je takovým lákadlem, že o ni určitě bude velký zájem, a navíc to pomůže dobré věci. Nějak se ale bojíme, aby tam dnes večer nebylo víc mužů než žen, Češky už totiž nemají šanci, Mika s jednou už žije a Markéta Remešová mu navíc porodila tři děti, ale potřást si rukou se slavným pilotem F1 je pocta pro každého chlapa.