Pro české diváky možná nebude až tak úplně známy, ale pokud jste fanoušci Kobry 11, mohli byste Olivera Pochera znát jako Sturmiho. Oliver je ovšem v Německu za velkou celebritu.

Je známý především jako komik a herec. Tenhle pohledný blonďák má ale na krku pěkný problém. Je známý tím, že má obrovskou slabost pro krásné slečny. Oliver byl pozván na otevírání nové kliniky plastické chirurgie v Düsseldorfu.

Blonďatý fešák prostě miluje sex, párty a krásné ženy. A když to na něj přijde, nemůže si pomoci. Nyní si ale ustřihl pěknou ostudu. Na otevírání nové kliniky měl být za celebritu a solidního člověka. Měl jediný úkol. Bavit se s novináři a párkrát zapózovat před fotografy.

Ale on si řekl, že si tuhle jízdu užije pěkně po svém. Na večírku byl v obležení krásných žen a kopal do sebe jednoho panáka za druhým. No a pak to na něj nejspíše přišlo. Oliver v převleku za doktora nabaloval hostesky, které byly součástí večírku.

Jeho lov nakonec byl úspěšný. Oliverovi se podařilo sbalit jednu přítomnou krásku – sedmadvacetiletou Sáru. Tu si pak odvedl na pokoj pro pacienty, kde si užili pěkně žhavé chvilky. Ovšem do té doby, než je načapal personál kliniky. Hosteska byla po tomto incidentu taktně vyzvána k odchodu. Oliver si podle Bildu svou sklenku mohl dopít.