Je veřejným tajemstvím, že Ivanka se snaží ovládat soukromý i profesní život svého Karla. Jenže Karel Gott si umí dupnout a chtěl spolupracovat s Gábinou Gunčíkovou. A to Ivanka nesla hodně špatně. Gábina je totiž nádherná mladá dáma a Ivana věděla, že to je přesně ten typ holek, které Gotta bavily celý život.

A tak když se Gunčíková spolu s Gottem rozjeli na turné, tak z toho byla Ivana hodně špatná a snažila se na sexy kočičce najít nějaké chyby.

„Jednou se rozjela, vlítla do zákulisí a Gábině začala vyčítat, že by si taky mohla vzít boty na menším podpatku, aby vedle ní Karel nevypadal jako uťáplý mužíček,“ prozradil Blesku.cz jejich zdroj.

Gábina si později dělala z Ivanky legraci, že Gottovi dala jen pusu.

„Dala jsem Karlovi pusu, on se usmál, stoupl si na špičky a řekl: To si na vás budu muset vzít příště žebřík,“ hihňala se Gunčíková.

Kdo se ale vůbec nesmál, tak byla Ivana, která zuřila. Dokonce prý vyhrožovala, že by taky od Gotta mohla kvůli Gábině odejít. Tomu ale nikdo soudný nevěří, vedle Mistra se paní Ivana má moc dobře. A nakonec si zvykla i na to, že ho Gunčíková občas políbí.