Dokonce se proti Eugenii píšou i petice. Proč? Protože má evidentně problém s příjmem potravy. Vypadá jako kostlivec a zvlášť rodiče se bojí, aby neměla na mladé dívky špatný vliv a ony se nesnažily vypadat jako Eugenia.

Z té opravdu lezou kosti a v kombinaci s temným make-upem vypadá jako kostlivec. Přemýšlet, že za vším je anorexie, je na místě. Eugenia ale takové spekulace odmítá a nedávno šla dokonce na lékařské testy, aby dokázala, že je v pořádku. Pořád tvrdí, že takhle hubená je OD PŘÍRODY! Hlady prý netrpí.

Petici proti jejímu kanálu podepsalo přes 9000 lidí a mladá youtuberka se brání, že nikdy nikoho nenabádala, aby vypadal jako ona. „Lidi, omlouvám se, jestli vás něčím štvu, ale nikdy jsem nechtěla nikoho urazit a ani jsem neříkala, ať zhubnete,“ říká Eugenia.

Její fotky si ale žijí na internetu vlastním životem a bez jejímu vědomí se objevily na webu, který slouží jako motivace a inspirace pro anorektičky. Tedy na stránce, kde jsou extrémně vyhublé dívky.

Eugenia chce dál natáčet svá videa o účesech a make-upu, tak nezbývá než doufat, že to bude to jediné, čím se její fanynky inspirují.

Fotky chodícího kostlivce najdete v galerii, a pokud máte radši plnější tvary, tak klikněte sem!