Tento týden byla zatčena korpulentní nymfomanka z Německa, která podle všeho zabila dvě svá novorozeňata, aby mohla i nadále v pohodičce navštěvovat swingers party, kde souložila s neznámými muži. Mrtvá novorozeňata nalezl její otec, se kterým bydlela na odlehlé farmě poblíž Düsseldorfu, a zavolal policii.

Steffie Koppers je 24 let a ráda navštěvovala německý swingers klub s názvem Kali, čímž se hlasitě chlubila také na své facebookové stránce.

V jednom postu napsala: „Jsem ve swingers klubu Kali. Jsme tu tři krásné dámy, ale chceme chlapy a žádní tu nejsou!“ Nebo v dalším statusu píše: „Je špatné jít do swingers klubu a nechávat se uspokojovat více než jedním mužem?“

Policie pracuje s předpokladem, že právě na takových seancích Steffie Koppers dvakrát otěhotněla. Jedno dítě zabila v listopadu minulého roku, další teprve nedávno. Otec, se kterým na farmě žije, našel totiž jednu kostřičku a jedno čerstvě zabité dítě zabalené do pytlíku. Když ji policie zadržela, ke všemu se přiznala.

Rodina na ní nepoznala, že je těhotná, protože byla celý život dost při těle.

Policie teď bude obvolávat muže chodící do Kali a zjišťovat, kdo je otcem nebo kdo jsou otcové dvou dětí. Z čehož budou mít ti pánové zajisté radost.

Poučení: když už jdete do swingers klubu, mějte kondom.