Tereza se redakci eXtra.cz přiznala, že se s Ondrou stýkají. Jenže on teď kvůli povinnostem už nemohl dále pobývat v Česku, tak se modelka musela sbalit a odletět za svou novou láskou zkusit budovat vztah v zámoří.

„Odletěla na dva týdny za Ondrou, aby to spolu zkusili, jak to bude fungovat i v Americe. Vypadá to vážněji, než to bylo úplně na začátku. Nemůžou bez sebe být,“ řekl nám dobře informovaný zdroj, který zná oba partnery.

Bývalá vicemiss si opravdu dala na Facebook fotku z letiště, že letí na čtrnáct dní pryč. Samozřejmě neprozradila kam, ale i hlupákovi by došlo, že si nemůže nechat ujít takovou příležitost omotat si Ondru pořádně kolem prstu. Přeci jen je o něm známo, že je dost přelétavý a na lásku nemá čas. Jenže teď se to vše obrací a hokejista silikonovou modelku pozval k sobě do svého druhého domova.

Jestli tam zůstane opravdu jen dva týdny, to se ještě uvidí. Třeba nakonec zjistí, že bez sebe nemůžou být, a z Terezy se stane na plný úvazek hokejová partnerka. Ale radši nepřebíhejme. Sice je spojení sportovec a modelka dost časté, ale s Ondrovou minulostí a zálibou v krásných ženách radši počkáme, jestli nakonec Budkovou opravdu nevypakuje. Ale zatím se Tereze povedlo to, co se ještě její předchůdkyni nepovedlo. Aby za ním letěla za oceán.

Marně se o to pokoušela Tereza Chlebovská nebo Míša Štoudková, to ještě Ondra odolával, ale teď to vypadá, že už asi touží po něčem stálém. A třeba jim to vyjde. Pár se seznámil na charitativní akci Hokejky v kopačkách ve Velkých Pavlovicích, kterou pořádal Ondrův kamarád Jakub Voráček se svou nadací na podporu léčby roztroušené sklerózy.