Polská porotkyně SuperStar Ewa Farna (19) se důsledně drží pokynů, které dostala od produkce SuperStar po skandálu, kdy jsme ji nachytali se soutěžícím zástupcem amatérské pěvecké scény Štefanem Pčelárem (25) na soukromé noční schůzce v pražském baru, kde docházelo k intimním dotykům.

V rádiu City se nechala slyšet, že jejím idolem je Pal'o Habera, což je odpověď tak idiotská, že o její neupřímnosti nemůže pochybovat ani ta nejnaivnější věrná dvanáctiletá členka zpěvaččina polského fanklubu.

Vztah Farné a Pčelára prochází mimořádně komplikovaným vývojem, který zřejmě vyvrcholil sexem a následným vypoklonkováním Farné z Pčelárova pokojíčku, nebo naopak na sex ještě nedošlo a sexuálně frustrovaná Farna dost trpí, buď jak buď, lásku k „Itchovi“ trapně popírá, v televizi ho schválně shazuje a po nocích, když to nikdo nevidí, se k němu lísá.

Podívat pravdě do očí by se ale měl i netalentovaný slovenský chasník, Farna je totiž jeho jedinou nadějí na přežití v šoubyznysu, a tak se možná ještě dočkáme velkých překvapení.

Finále SuperStar vysílá Nova dnes večer.

PS: Vydavatel se omlouvá portálu Blesk.cz za sprostou krádež titulku, ale bylo to silnější než my…