Fanzóna ve Žlutých lázních k probíhajícímu šampionátu Euro 2016 není tak atraktivní, jak se nám snaží v televizi sdělit.

V čase fotbalového zápasu Česko – Španělsko jsme čekali obrovský zájem fanoušků, ale Žluté lázně byly poloprázdné. Hemžilo se to tam staršími pány, kteří holdovali pivu a řešili, zda má cenu na zápasy sázet a kolik.

Krásné slečny jsme ve Žlutých lázních potkali, ale pěkní kluci zde prostě nebyli.

Tak jsme se holek optali, který světový a který český fotbalista by stál za hřích.

U holek rozhodně vede Cristiano Ronaldo, který se líbí 9 z 10 žen a dívek.

Ronaldo je známý tím, že o svůj vzhled pečuje snad více než o svoji kariéru. A tak se není čemu divit, že holky jsou z něj hotové. Nagelovaný fotbalista má také kladné vlastnosti. Ročně věnuje miliony na charity a tím si určitě získává srdíčka útlocitných naivek.

Naopak Argentinec Lionel Messi nepatří mezi oblíbence. Od českých holek má pouze 1 hlas z 10 oslovených slečen. Dívky tvrdily, že Messi je malý a arogantní trpaslík.

Holky nešetřily ani českou reprezentaci. Rozhodně nejvíce přitažlivým fotbalistou je Tomáš Vaclík, 27letý brankář národního týmu, který má 6 z 10 hlasů.

Další sexy Čech je Michal Kadlec. Dostal 3 hlasy. Ještě tak trochu obstál obránce Tomáš Sivok, na toho si myslí jedna oslovená slečna.

Žluté lázně jsou poloprázdné, ale jsou tu příjemné ceny. Očekávali jsme přemrštěné a neodpovídající pálky, no není to tak. Najíte se opravdu za pár korun. Langoš je za 50 Kč, Hot Dog za 30 Kč a saláty seženete za 60 Kč. Prostě celkem pohoda.

Takže pokud chcete koukat na staré chlapy, jak srkají pivo z kelímku a řeší, na koho vsadit, tak Žluté lázně jsou pro vás to pravé. Pokud chcete jít s partou přátel do tradiční hospody nebo si uděláte fotbalový mejdan doma, tak to bude možná lepší volba.