„Role Kristiána v Sezn@mce je jeden z dárků, který jsem dostal k padesátinám. Paní režisérka ji napsala přímo pro mě,“ prozradil Langmajer, jehož filmovou manželku hraje jeho současná partnerka Adéla Gondíková.

Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, byli rovnou nazí a bez jakékoliv konkurence. Dnes se ale nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže oddychová komedie Sezn@mka, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami.

„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejné. Kretén střídá kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby – internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů.

Ale už více nebudeme prozrazovat, protože tenhle film opravdu stojí za zhlédnutí. Nejenže tam Jirka hraje naprosto dokonale sám sebe v minulosti, než ho klofla Adéla Gondíková, ale komedie Sezn@mka se inspirovala zábavnými příhodami a historkami lidí, kteří hledali partnera přes inzerát. Touhu žen po seznámení ovšem využívá dravá štika neodolatelného milovníka. Film bude mít premiéru 28. července 2016.