Všechny jsme se do něj zamilovaly ve filmu Americká krása, kde svedl mladičkou Menu Suvari zasypanou do růžových okvětních lístků. O to hůř se smiřujeme s faktem, že je Kevin Spacey gay a že se mu líbí malí chlapečkové. Svorně to tvrdí jeho blízké okolí.

Kevin v současnosti žije v Londýně. Můžete ho potkat v divadle Old Vic, kde dělá principála, nebo v gay clubech. O své orientaci ale odmítá mluvit.

„Podívejte, možná žiju v Anglii už několik posledních let, ale jsem stále americkým občanem a nevzdal jsem se svého práva na soukromí. Musíte pochopit, že když odmítám toto téma a osobní život komentovat, tak to neznamená, že žiju ve lži,“ řekl Kevin v rozhovoru pro Daily Beast.

Pětapadesátiletý herec nicméně alespoň v rozhovoru přiznal, jak to má s dětmi. „Vždycky jsem chtěl děti. Chci mít děti. Ale je na to ještě brzy!“

S jakým chlapečkem prťata plánuje, se asi jen tak nedozvíme. To už je ale fuk, to zásadní je, že hvězda Americké krásy si z nás, českých žen, nevybere ani jednu. A to je moc smutný příběh.