Říká se, že Češky patří mezi nejkrásnější ženy světa. Když se občas podíváme kolem sebe, mnozí by mohli ledasco namítat a byli by v právu. Ať už jsou české holky jako krev a mlíko, nebo éterické Slovanky, svůj potenciál často zabíjejí těmito věcmi.

1) Sexy za každou cenu

Mnohé Češky často žijí v mylné představě, že čím víc si napěchují dekolt a čím víc holé kůže vystaví, tím větší úspěch v mužském světě oslaví. Zapomínají při tom na fakt, že muže rajcuje především představivost. Když se žena ukáže na první dobrou, nemají jak živit své fantazie a dotyčné to spíš ubírá na přitažlivosti.

2) Vždy s módou

Jen málokterá žena si umí udržet svůj osobitý styl a to je věčná škoda. Jestliže dámské magazíny zrovna diktují tygrované legíny, neznamená to, že budou slušet i osmdesátikilové Marušce, která má lýtka spíš do pluhu než na molo. Přitom móda nabízí nekonečné množství variací a možností, jak zalichotit i té nejproblematičtější postavě! Stačí je jen najít…

3) Dominový efekt

Co má Jarča, musí mít i Tonča, protože to má i Věrka a ta to má od Moniky… Boom nalepovacích řas, gelových nehtů, tisícovek kosmetických doporučení a „vychytávek“… Na to jsme odbornice!

4) Kdo šetří, má za tři

Falešné vuittonky, fejkové Ray Bany, šminky z tržnice, to je naše! Máme pocit, že to nikdy nikdo nepozná… A možná že nepozná. Jenže my to víme a to stačí! Právě proto se z „luxusních“ lodiček stávají sešmajdané křusky a ze „značkové“ kabelky uválený uzlíček na drobnosti. Ať žije česká elegance!

5) Hlavně nenápadně

I když se snažíme jít s dobou a zaujmout své okolí, jsme větší konzervy než polévky od Cambella! Nedokážeme si užívat originální módu a extravaganci. Raději vsadíme na osvědčenou klasiku „džíny, bílé tílko, tuna make-upu, nehtová francie, nalepovací mrkačky a hurá do světa“!