Zima je už vážně tady a trendy se zas až tolik od té zimy minulé nemění… Zkrátka kožešiny, kam jen oko dohlédne. Pokud nepatříte zrovna k ochráncům zvířat PETA, tak tento článek přežijete úplně v pohodě.

Nikol Švantnerová miluje zvířátka nejen v podobě svého pejska u sebe doma, ale miluje je i na klíčenkách a nebo v podobě hustého kožešinového límce na své bundě. Tu samou vášeň má i Monika Koblížková, Renata Langmannová, Andrea Verešová (36) a nebo Kateřina Průšová.

Ta je asi ze všech modelek absolutní královnou v nošení pravých kožešin. “Je to odjakživa mojí vášní. Miluju je nosit. Je to takové ženské, a navíc se cítíte jako v bavlnce…,” komentovala Kateřina.

Jo, jo, ale jak už to u krásných módních kousků bývá, tak ani u kožešin to není s cenami tak úplně růžové. Nejlevnější bundy s kožešinovým límcem se pohybují kolem 10 000 Kč. A pokud toužíte po krásném, šik, lehkém norkovém kožíšku, jako například od firmy Fendi, který vlastní například Monika Babišová (42), připravte si pěkně tučnou sumičku.

Takový hřejivý kožíšek vás totiž přijde sakum prásk na 250 000 Kč, a ani nevíte jak… Ale přiznejme si to, je to taaak krásný!

Milý Ježíšku…