I vrabci na střeše si šuškají, že vyhlášený lamač dívčích srdcí Ondra si nabrknul další Miss. Po Tereze Chlebovské a Michaele Štoudkové má jeho pelech zahřívat nedávno rozešlá vicemiss Tereza Budková. Ta měla po krachu devítiletého vztahu najít útěchu právě v náručí vyhlášeného vlka samotáře.

A kde se tihle dva vlastně potkali? Jiskra měla přeskočit na akci Nadace Jakuba Voráčka ve Velkých Pavlovicích, kde modelka vybírala peníze na charitu a Ondra tam šel hrát fotbalový turnaj po boku svých hokejových kamarádů.

Tereza na akci byla dost zdrcená, protože se zrovna rozešla s přítelem, se kterým se chtěla vdávat, ale nakonec vše skončilo. A zdá se, že vytlouká klín klínem. Už po fotbalovém zápase bylo vidět, že by se nebránila seznámit se s nějakým hokejistou, a nakonec to vyšlo.

Jen teď ale zůstává otázkou, jestli je zrovna Ondra tím pravým utěšitelem. Je o něm známo, že je to spíš takový přelétavý pták, tak aby silikonová kočka nakonec neskončila zase u zlomeného srdce a probrečených nocí.