Vtipálek Hoggy je totiž mezi českou smetánkou už dávno známý. Tenhle floutek, svým jménem Petr Lexa, totiž hraje v seriálu Přístav, zkoušel své štěstí v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska a zpívá v dnes tolik oblíbené a oceňované kapele Slza.

Jenže mu ten výdělek nestačil a umanul si, že si vyzkouší i jiný obor a stal se z něj youtuber, kde si říká Hoggy. A světe, div se, ono mu to fakt frčí a vynáší neskutečný randál. Teda zatím to nejsou miliony jako u oblíbeného dua ViralBrothers, o jejichž penězích jsme psali ZDE.

Musí se spokojit „jen“ s osmdesáti tisíci měsíčně, jak zjistil Forbes. Jaký je to chudáček, když se k tomu připočtou ještě honoráře z jeho dalších činností, tak to nebude taková partie k zahození.

Co my víme, třeba z něj bude za chvíli vysmátý milionář a všestranný umělec, který si bude moct dát nohy nahoru a pískat si, jak se dobře má. Už teď bere víc než většina z nás, a to je teprve začátek. Má opravdu dobře našlápnuto, zvlášť proto, že si dokáže ze sebe udělat srandu a sláva mu nestoupla (zatím) do hlavy.