Najít si partnera na celý život je snem každé ženy a dívky.

Přály bychom si být milované, milovat. Jednoho a celý život!

Dříve, než si ale sepíšete seznam všech věcí, které by měl Pan Božský splňovat, zapamatujte si těchhle 5 věcí, které by vás mohly zajímat…

1) Antikoncepce ovlivňuje výběr vašeho partnera

To, že se vám kvůli práškům mění nálada i chuť na sex, víte samy dobře. Ale vědci také zjistili, že ženy, které dlouhodobě užívají hormonální antikoncepci, mnohem méně vyhledávají muže maskulinního vzhledu s vysokými hladinami testosteronu. Mnohem více je přitahují kuřátka a zženštělé typy mužů. Co se asi stane, až antikoncepci jednoho dne vysadí?

2) Nešťastná láska vám může vážně poškodit zdraví

Zlomené srdce není jen otázkou psychiky, ale může vám pořádně zhuntovat i tělo. Každá výrazná stresová událost, kterou zlomené srdce beze sporu je, oslabuje náš imunitní systém a v důsledku toho nám hrozí častější rozvoj tělesného onemocnění.

3) Váš životní partner vám může být podobnější než si myslíte

To, že si vybíráte partnera přiměřeného věku, vzdělání, sociokulturního zázemí a dalších vlastností, není žádnou novinkou. Vědci však zjistili, že náš životní partner má obvykle i podobné DNA.

4) Čím víc sexu si dopřejete, tím pevnější bude vaše pouto

Při sexu si totiž vyměňujeme nejen tělní tekutiny, ale i množství energie, která v nás vyvolává vzájemný pocit závislosti, lásky a něhy. Pokud si navíc dopřejete i více mazlení, už se od sebe jen tak neodpoutáte!

5) Hádky mohou být způsobené hladem i nedostatkem cu­kru

Pokud máte pocit, že se se svým partnerem hádáte kvůli každé maličkosti, uvařte mu večeři, nebo mu alespoň kupte čokoládu. Váš partnerský život bude hned mnohem růžovější!