Alternativní léčba může výrazně pomoci. Musíte ale pořádně vybírat, a ne se svěřit do rukou prvního šarlatána, který vám něco naslibuje. Takovou chybu udělal Charlie Sheen s týpkem, co si říká „Doktor Sam Chachoua“. Ten se rozhodl, že hollywoodského herce vyléčí sám a nařídil mu, aby přestal brát léky předepsané od odborníků.

Jenomže už za týden se mu, vskutku překvapivě, zvýšily hodnoty viru v krvi. Léčba nezabrala, ale Charliemu to prý není líto. „Někdo si myslí, že se svým zdravím hraju ruskou ruletu. Ale spíš se považuju za pokusného králíka. Nechci nikomu nic doporučovat ani zakazovat,“ prozradil v show Dr. Oz.

Z tohohle pořadu také volali šarlatánovi, který Charlieho „léčil“. Jeho odpověď dokazuje, že tenhle rádoby doktor je opravdu případ pro psychiatra. Sam Chachoua totiž tvrdil, že odebral Charlimu krev a nakažený obsah stříkačky si píchnul do žíly. To udělal proto, aby herec uvěřil léčebné schopnosti. Prostě bizarní situace.

Charlie se naštěstí léčí zpět v Americe a snad se jeho výsledky brzy vrátí aspoň na hodnoty, které měl před šílenou mexickou léčbou.