Když si šla Julia zaběhat, netušila, že bude mít problém s otravným člověkem. Začal ji totiž obtěžovat muž v kabátě. Pokřikoval na ni a dělal jí návrhy. Žena si z toho nic nedělala a muže ignorovala. Doufala, že dá pokoj a nebude si jí dál všímat.

Jenže když mu Julia neodpovídala, muž se naštval a začal jí sprostě nadávat. Julia se naštvala a chtěla si vše s mužem vyříkat z očí do očí. Nechtěla se nechat bezdůvodně urážet od cizího člověka. Jenže se stalo něco, co nikdo nečekal.

Objevil se před ní malý kluk, který byl na procházce s maminkou. Očividně se mu nelíbilo, jak se muž k Julii chová. Ničeho se nebál a rozhodl se říct otravnému muži pěkně od plic, co si myslí.

„To není hezký, co té ženě říkáte a jak na ni řvete. To byste dělat neměl, protože je to moc milá žena a já nenechám říkat nikoho ošklivé věci hodným lidem. Je to holka jako moje sestra a já ji budu chránit,“ řekl malý chlapec. Všichni zůstali stát jako opaření a zírali na něj s otevřenou pusou. A zabralo to!

Otravnému muži bylo zřejmě hodně trapně, podíval se do země a rychle odešel. Julia byla tak dojatá, že chlapce objala a draly se jí slzy do očí. Tohle pro ni ještě nikdo nikdy neudělal. A rozhodně by záchranu nečekala od malého cizího chlapce. Vše pak hned napsala na svůj Facebook a celý příběh se stal hitem internetu. Už ho sdílelo přes 150 tisíc lidí.