„Zdravím Obvodní ředitelství policie Praha III., místní oddělení Kobylisy. Já jako chápu, že se vám nechce zabejvat se takovou prkotinou, jako je krádež věcí za sto tisíc. Ale chlapci, máte kamerovej záznam, SPZ auta, víte, jak pachatel vypadá, dokonce máte fotku z několika bankomatů. Víte, kde bydlí, a víte, že to je známá firma. A vám se "nepodařilo zjistit skutečnosti opravňující zahájení trestního stíhání“ a případ odkládáte. No nic, my s Martinou Pártlovou už pro příště víme, že místo policie je lepší zavolat si třeba Dáme jídlo. Taky mají dojezd tak hodinu a půl, pokecáme s nima o tom, co se nám stalo, stejně jako s váma, ale bude u toho i pizza," takto drsně Nikol Štíbrová sestřelila pražské kriminalisty.

Jde o to, že Nikol a její kamarádce Martině Pártlové bylo v dubnu vykradeno auto přímo v areálu autobazaru AAA. Vůz stál přímo pod průmyslovou kamerou.

„Vykradli nám úplně všechno, mobily, notebooky, peněženky. Reportáž o tom chtěl točit Top Star, ale policie řekla, že raději ne, že reportáž by mohla pachatele vyplašit. Tvrdili, že mu jsou už na stopě,“ sdělila webu eXtra.cz Štíbrová s tím, že policie jí na začátku vyšetřování sdělila, že zloděj je známá firma, a dokonce mají jeho fotku z bankomatu, když si vybíral z ukradených platebních karet.

Oslovili jsme Policii ČR, aby na stížnost Štíbrové nějak reagovala. Toto je odpověď: