Slovenská diva Daniela Šinkorová šla do sebe a nastolila nejen striktní jídelníček, ale i na zevnějšku zapracovala, že ji dnes málokdo pozná. Z ženy krev a mlíko se stala sexy blondýnka. Možná je až příliš hubená.

Ale herečka je ze své vizáže absolutně nadšená a dál chce na své změně pracovat. Na nedávné charitativní akci ukázala, že to ale opravdu není potřeba a měla by se občas najíst. Sama přitom jiné ráda vykrmuje, dokonce občas vypomůže v pizzerii.

„Já jsem workholik, takže když zrovna nejsem v divadle nebo jinde nedělám svou práci, obsluhuju v naší pizzerii. Od našeho italského pizzaře jsem se naučila pizzu i dělat a moc mě to baví, když můžu lidem vykouzlit na tváři úsměv, oni se dobře najedí a řeknou mi – děkujem, bylo to skvělé,“ usmívala se Daniela na akci Dopisy Ježíškovi na podporu dětí z dětských domovů.

„Tuto akci jsem zaznamenala často v minulých letech v médiích, ale letos je to poprvé, kdy jsem byla pozvaná, abych ji podpořila osobně. 444 dětí z dvanácti dětských domovů napsalo Ježíškovi do Europarku svá přání a každý z nás si může vybrat, pro které dítko koupí dáreček a stane se tak jeho Ježíškem,“ říká herečka a už se těší na Vánoce, jak bude péct a ochutnávat cukroví.