Byly uneseny a v Pákistánu to pro ně rozhodně nebyla procházka růžovou zahradou. Hana Humpálová a Antonie Chrástecká určitě nečekaly, že další peklo jim připraví Češi.

Na jejich osudu se přiživují různí psychiatři a trpí zejména rodina Hany Humpálové.

Novináři z MF Dnes totiž práskli, že dívka přešla na islám. Rasističtí a xenofobní Češi, kteří jsou vystrašeni z příchodu uprchlíků, nyní chtějí Hanu zavřít do vězení, poslat někam na území Islámského státu a nebo rovnou upálit.

Ten, kdo Hanu Humpálovou každý den mediálně znásilňuje, jsou Češi, kteří baží po senzaci. A Hana Humpálová mlčí dál. A Čechy to strašně irituje.

Bohužel ke štvanici na Humpálovou přispívají i někteří psychiatři. Nikoho tu nebudeme jmenovat, ale je to na ztrátu licence.

To, co předvádějí někteří psychiatři, je otřesné. Hanku nikdy neviděli, nikdy ji neměli ve své ordinaci, nikdy s ní nemluvili. Přesto se tito odborníci domnívají, že o ní mohou vynášet soudy.

Hanka prý přešla na islám, aby v Pákistánu mohla přežít. Její konvertování je prý jasný znak tzv. stockholmského syndromu.

Tato moudra padají každý den z úst jistých psychiatrů, kteří přispívají k mediálnímu znásilňování mladé Češky.

Znovu připomínáme, že nikdo neví, co se dělo v Pákistánu, a nikdo neví, proč Hanka na islám přešla. Až bude mít potřebu to české veřejnosti sdělit, napíše třeba knížku. Zatím to za ni sdělují jiní. MF Dnes přinesla zprávu, že je z ní muslimka, a psychiatři rychle přispěchali s vysvětlením, že je to kvůli stockholmskému syndromu.

Co na to říkáme my tady v redakci eXtra.cz? Že o Hance víte naprostý prd. Nemáte žádné skutečné informace, jsou to ubohé spekulace. Pokud spekuluje renomovaný psychiatr, vydává své domněnky za fakta a cpe je široké veřejnosti prostřednictvím médií, je to nechutné znásilňování mladé dívky. Děje se tak přesto, že rodina Hany Humpálové několikrát požádala o klid.