Když Hana Holišová dokončila své vystoupení, tak polovina sálu freneticky tleskala a druhá polovina jen zírala. Zdá se, že se zrodil nový sexsymbol. Dokonce i moderátor soutěže Ondra Sokol zapomněl na profesionální vystoupení a začal Holišové říkat něco v tom smyslu, „že v sále se zase stojí“. Faktem je, že Ondra nemusel být vůbec zdrženlivý, Holišová je opravdu kus!

Jak se na roli Beyónce chystala? „Nejvíce jsem se bála, jak udržím rovnováhu na těch vysokých podpatcích. Podlaha na jevišti navíc hrozně klouže, to je prostě nejvíc,“ uvedla Holišová pro TV Nova.

Na jedné straně se snažila napodobit americkou krásku, na straně druhé musela udržet balanc a nevypadnout z rytmu. „Beyonce je úžasná. Navíc se tváří, že má všechno na háku. Chlapy má na háku, prostě všechno,“ říká Holišová s tím, že se snažila najít nějakou typickou grimasu, kterou Beyónce proslavila, a pak ji přenést do svého vystoupení.

A Holišová tu jemnou grimasu nakonec našla a plně využila. Beyoncé o sobě totiž ví, že je luxusní kočičkou, a tak při vystoupení má hrdě zvednutou bradičku. A Hanka? Ta si také pomohla nosánkem zvednutým kapku nahoru! A ono to perfektně sedlo!